PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=484537}

Błysk

Burning Bright
5,4 724
oceny
5,4 10 1 724
Błysk
powrót do forum filmu Błysk

No cóż... . Obejrzałem i nie żałuję , choć znudzony już byłem kolejnym horrorem klasy "B" o potworach ...o potworach o których wiemy ,że ..nie istnieją . W tym przypadku jest inaczej , wiemy ,że istnieje coś takiego jak tygrys ..a nawet więcej .. w tygrysach jest coś czego boi się każde zwierze w tym człowiek . Na domiar tego jak wyobrazimy sobie sytuacje ,że w naszym domu jest taki "pluszak" to napięcie murowane a serce wali młotkiem bo jak tu taką górę mięsa o niesamowitej dynamice zadziabać ...widelcem? Film choć nie spodziewałem się czego innego po samej idei i zwiastunie oczywiście ma prostą fabułę a muzyka momentami sprawia wrażenie wyciągniętej "żywcem" z terminatora to jednak rekompensata ze strony myśli "..i co będzie dalej?" oraz spocone ciało atrakcyjnej aktorki dają ,szczególnie męskiej części publiczności (i nie tylko :P) satysfakcje .
Zalety : Napięcie godne "Ptaków" Hitchcocka , Prawdopodobieństwo owej historii, ehm..ciało aktorki ;>
Wady : Płytka fabuła (choć taki i może urok) ,Naiwność która odrywa od podążania za fabułą ( np.swobodne przemieszczanie się po korytarzu podczas gdy tygrys "se" tam chodzi choć może to ja jestem strachliwy choć powinna z łopotającym sercem kulić się w kącie, przynajmniej na początku ,zbiegi okoliczności:komórka ,internet kula w rewolwerze ) Słabe wprowadzenie i kiepska wyrazistość charakteru aktorów (pomijając dzieciaka który był świetny ) .
Polecam , miłe oderwanie się od odcinanych kończyn czarów i wyrywania flaków ..napięcie to jest to co powinno trzymać widza przed ekranem .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones