PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10010008}
1 823
chce zobaczyć
I Am Legend 2
powrót do forum filmu I Am Legend 2

Nikt o ten film ani nie prosił ani nie potrzebował, męcząca jest już ta moda na sequele filmów które nawet 20 lat nie mają

Akira_666

Nikt o ten film ani nie prosił, ani nie potrzebował — Ja chętnie obejrzę, co zrobi reszta populacji, tego nie wiem. Jednak nie podążam za nimi, wiec przyznam, że jest mi to obojętnie, ile osób obejrzy ten czy inny film/serial.

Akira_666

Skoro pierwsza część okazała sie wypałem do dla czegóż to druga część by nie mogła powstać ja bardzo chętnie obejrzę jak dożyję bo to jeszcze dwa lata bedą ;D

Akira_666

Jak najbardziej 2 musi być

Akira_666

Po co ty się pytasz po to druga część będzie żeby inni widzowie obejrzeli sobie ją z przyjemnością jak nie chcesz nie musisz nikt cię do tego nie zmusza Obejrzyj sobie 12 część Szybcy i wściekli

Akira_666

Ja prosiłem :D Mam nadzieję, że nie będzie źle :|

Akira_666

Nikt, czyli Ty. Krwa, wciąż więcej typów wokół, którzy wiedzą lepiej, czego chcą inni.

Akira_666

Ty zmuszały szczurze gin

Akira_666

Nikt nie każe Ci oglądać tych filmów... Jednak komentujesz więc w jakimś stopniu się interesujesz, ciekawe czemu. Nie wypowiadaj się za innych bo nie wiesz czego ludzie chcą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones