PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=217801}

Jestem legendą

I Am Legend
7,5 482 882
oceny
7,5 10 1 482882
5,8 26
ocen krytyków
Jestem legendą
powrót do forum filmu Jestem legendą

Pamiętam jak oglądałem ten film pierwszy raz, jak była premiera w TVN (2010r) i ten opuszczony Nowy Jork na prawdę duże wrażenie na mnie zrobił. W ogóle pierwsza połowa jest niesamowicie klimatyczne i intrygująca, jak nie wiadomo czego Robert się boi itd. Tylko krąży za dnia ulicami NY - no świetne sceny. Znacznie gorzej zaczyna się robić, jak zaczynają się pojawiać zombie czy co to tam było. Niestety CGI jest słabe i już wtedy wydawało się kiepskie. Podobnie CGI zwierzęta, które czasem się pojawiały. Trochę to przeszkadzało...No i zakończenie zbyt "szybkie". Do słynnej i bardzo trzymającej w napięciu sceny z manekinem wszystko super było. Potem jak pojawia się ta laska i następuje atak zombie to już słabo nieco. Cały film stopniowo był budowany, trzymający w napięciu. A zakończenie tak na szybko - lekki niesmak pozostaje. Ale pierwsza połowa trochę to rekompensuje. Dobrze sfilmowany był Nowy Jorku opustoszały, nieźle pokazany. No daje to do myślenia. Dla tych scenek warto to obejrzeć chociażby. Również podobała mi się oprawa muzyczna i rola Willa Smitha. Tak więc - pierwsza połowa 9/10, druga tak trochę 5/10. Całość - 7/10.

ocenił(a) film na 6
Goro_Gondo

Całkowicie się z tym zgadzam.

ocenił(a) film na 6
Goro_Gondo

Mam takie same odczucia - pierwsza połowa to dla mnie mocne 9/10, kolejno niestety było już gorzej - jakieś 3/10 (pomijając w tym kiepsko zrobione zombie).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones