PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=217801}

Jestem legendą

I Am Legend
7,5 482 998
ocen
7,5 10 1 482998
5,8 26
ocen krytyków
Jestem legendą
powrót do forum filmu Jestem legendą

Re

ocenił(a) film na 10

co spowodowało ze ten stwór dowódca tego stada wkurzył się na tego murzyna ? ja na miejscu tego murzyna jak ten stwór wyleciał po samice zastrzeliłbym go od razu .. a to co potem zrobił to tak bym nie zostawiłbym przygotowałbym się na zemstę żeby rozwalić te stwory i ich gniazdo .

ocenił(a) film na 8
vAkatsuki

chodziło o tą zainfekowaną dziewczynę, prawdopodobnie była to jego " samica ", stąd ta reakcja. Co do zastrzelenia... też bym tak zrobił bo nie wiadomo co można byłoby sie po nie spodziewać , a Neville akurat uważał bo wracał zawsze za dnia no i odkażał schody tak aby go nie wyczuli.

ocenił(a) film na 10
Coffemachine

czytałem plotki ze będzie dwójka :D

ocenił(a) film na 8
vAkatsuki

Też trafiłem na coś takiego nawet na filmwebie, ale raczej wątpliwe zwłaszcza po takim zakończeniu

ocenił(a) film na 6
vAkatsuki

raczej nie będzie (film ma dwa zakończenia i nie wiadomo które by kontynuowali)

ocenił(a) film na 10
lwgrz

mogli by stworzyć ze te mutanty zaatakowali ta Kolonie czy co to jest i ta fanatyczka Religijna obroni kolonie hahaha xD

użytkownik usunięty
vAkatsuki

Alfa wkurzał się na doktorka, bo mu porywał podwładnych, logiczne. I raczej nie chodziło o jakiś związki między Alfa a ostatnia pokazaną zakażoną z laboratorium. Porwanych było wielu, doktorek eksperymentował cały czas - z różnymi skutkami, śmiertelnymi również. Wielu nie przeżyło aplikacji antidotum. Dopiero ta ostatnia... Porywał w ten sam sposób, i sam później w taką samą pułapkę wpadł. Przywódca był inteligentny - i dobrze mu było w tej postaci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones