PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=453379}
2,9 1 207
ocen
2,9 10 1 1207
Ostatni żywy człowiek
powrót do forum filmu Ostatni żywy człowiek

5/10

ocenił(a) film na 5

Polski tytuł filmu jest trochę mylący bo w filmie jest jednak więcej niż 1 ostatni żywy człowiek. Choć w sumie żywych ludzi nie było tu zbyt wiele bo była tylko czwórka osób. Ogółem dobry film, trzymający w napięciu do końca, choć na początku film nieco przynudza. Zombiaków nie brakowało, choć krwawych momentów znacznie mniej niż innych zombie-movies - ale to pewnie dlatego, że film miał niski budżet. Pewnie dużą część budżetu pokryła rola Marka Dacascosa w głównej roli. Więcej znanych nazwisk tu nie ma, ale laska z głównej roli (Jennifer Lee Wiggins) też była niezła.
Cóż więcej dodać? Film warty uwagi dla wszystkich miłośników filmów o zombie. Oceniam na 5/10. Gdyby tylko budżet był większy i zagrałoby tutaj nieco więcej aktorów to film byłby znacznie lepszy. Aha, ciekawe, że podobny film czyli "Jestem legendą" też powstał w 2007 roku. Ciekawe czyj pomysł był pierwszy?

Axel

Wszystkie na podstawie książki powstały. Mówiłem ci kiedyś, o "Człowiek Omega" i to też jest adaptacja też samej książki. I chyba najlepsza. Choć "I am Legend" też niezłe.

ocenił(a) film na 5
Axel

Polecam moją listę filmów o zombie:
http://www.filmweb.pl/user/Axel/blog/546118

Axel

za spojlerowanie powinienes dostac bana, nieistotne jak slaby jest to spoiler, liczy sie sam fakt

ocenił(a) film na 5
Egnos

ktoś każe ci tu włazić?

Egnos

Przecież jest zaznaczone jako temat ze spojlerem.. No chyba, że wcześniej nie było to przepraszam :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones