PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=453379}
2,9 1 207
ocen
2,9 10 1 1207
Ostatni żywy człowiek
powrót do forum filmu Ostatni żywy człowiek

asylumocena 2/10 i tak wydaje sie zawyzona.nedzna kopia jestem legenda i kilku innych produkcji.

spidermarx

Fakt, film jest słaby. Drugi fakt to nisko budżetówka, a te często są słabsze od kinowych hitów mimo podobnych scenariuszy. Mam wątpliwości czy ten film miał być porównywalnie dobry albo lepszy.

ocenił(a) film na 6
spidermarx

Miał być kopią? jesteś pewien? Wiesz, że te filmy powstały w oparciu o pewne opowiadanie?

Sony_West

Tak, to mockbuster

spidermarx

Ale na tym polega fenomen mockbusterów. Mockbuster to najczęściej gniot, które żeruje na popularności jakiegoś blockbustera, wychodzi mniej więcej w tym samy czasie. I Am Omega powstał by żerować na popularności I Am Legend, Age of Tomorrow z 2014 by żerować na Edge of Tommorow z Tomem Cruisem, tegoroczna Operation Dunkirk by żerować na Dunkierce Nolana. Są wytwórnie, które specjalizują się wręcz w produkcji tych podróbek i szmir np. The Asylum.
https://en.wikipedia.org/wiki/Mockbuster

nietzsche

Na ile oceniasz to dzielo? Na marginesie ogladam wszystkie (w miare mozliwosci) te gowniane produkcje.Poza katastroficznymi :-)

spidermarx

Poddałem się po chwili, bo to okrutnik, ale pewnie ocena oscylowałaby wokół podobnej wartości jak 2

nietzsche

Takie cudenka ksztaltuja charakter.Poznales moze 2 i 3 glowego rekina ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones