PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121882}

Ostatni człowiek na Ziemi

The Last Man on Earth
6,7 1 838
ocen
6,7 10 1 1838
6,7 3
oceny krytyków
Ostatni człowiek na Ziemi
powrót do forum filmu Ostatni człowiek na Ziemi

Znakomity!

ocenił(a) film na 9

I co najsmutniejsze - jest to kolejny element filmowej układanki zapowiadającej realizację planu depopulacji ziemi przez garstkę "oświeconych", czyli masońskie pseudo elitki spod znaku NWO...
A propos, polecam na początek jedno nazwisko: Jane Burgermeister...

MaX_Q

to nie masoni, tylko reptilianie, z którymi w Polsce współpracuje tajna komórka o nazwie rekurencje. CHCĄ WAM I RZECZOM WSZCZEPIAĆ CZIPY!!! a NWO staje się nawet realizmem, warto żyć i warto być

MaX_Q

Witam serdecznie z mojej wielkiej białoczerwonej tradycji,co marzenie o tym,żeby ze słów Roty,czyli
"nie będzie Niemiec pluł nam w twarz",słowo stanęło jak proch odrodzenia(obrócenia)się ojców tego państwa w tych okopach dziejowych Rzeczypospolitej,jest już dokonane,będę waszym prowadzącym,a zwykle adminem,który jako młody nie zarażony lemingowością moher z wsi mógłby jako ten ów prowadzący,wygłaszać się czystą narodową prawdą,dzięki to bardzo szybkiej reakcji waszego admina,co mnie wyjątkowo pochwalił za swoje sensowne wykorzystywanie historycznych tematów w moich wpisach w komentarzach,jako user,choć dziś to już nie user,a jako administrator,teraz to już pójdę z górki,brzegiem sprawiedliwej nie zgładzonej tuskacyzmem,PZPRowstwem,różnym innowerstwem co Polaków zmienia w sensownie pięknych dekli których są antyRzeczypospolijczykami co wprost,brak im szacunku do ludzi idących pod prąd za systemem,co ich się upokarza,zacisza ich najważniejsze dekrety co wygłaszają na niezależnych trybunach takich jak blogi,TV dależące do prawicowców,wył.prawdziwych ojców prawdy,radia internetowe,lub też profile FB,co też takie,i tu uwaga! Wszystkie wpisy które na fanpejdżu będzie można przeczytać będą sygnowane mymi inicjałami,co są na górze mego pierwszego posta w rządzeniu fanpejdżem,a jutro postaram się ogłosić moje oficjalne ośw.co do was i też trochę z okazji 3 maja,failów oraz mordów naszej narodowości,i normalności zgodnej z Konstytucją RP,na tylko dziś mam wył.do was drodzy Rodacy,przyjaciele,niezależni,te słowa:"To że polskość to nienormalność,to bycie żydem to bycie królem,ale królem być się nie da,król zawsze umiera,kiedy go się nie weżmie w obrót sprawiedliwości zw.Temidą."Serdeczne pozdrowienia i po prostu oficjalne podziękowania do mych wszystkich współprac. co mi pomogli wybrać drogę,wsparcia,co wkrótce naród będzie się domagało,NWO staje się nawet realizmem,warto żyć i warto być.

MaX_Q

New World Order jest co raz bliżej.. Reptilian shapeshifters, microchipy - znamię bestii, sterowana wolność, masowa eksterminacja ludzi i przeciwników NWO.. Ludzie nie chcą wiedzieć ani widzieć.. Shadow people, którzy stoją za wszystkim i sterują systemem wiedzą jak działa ludzki umysł, i doskonale to wykorzystują do sterowania nami.. Co raz więcej ludzi się budzi.. Jeśli myślisz, że CIEBIE to nie dotyczy? IDŹ DALEJ OGLĄDAJ TELEWIZJĘ...

MaX_Q

Witam , chciałam zgłosić nadużycie papieża, jak dla mnie jest to oburzające i obrazliwe osoby Jana Pawła 2. Na tym profilu zrobił ktoś parodie z papieża. Jak dla mnie to oburzające i obrazliwe osobe wielkiego człowieka jakim był JP@.

użytkownik usunięty
MaX_Q

@MaX_Q: Masz ty rozum i godnośc człowieka?

ocenił(a) film na 9

Mam, a ty masz?

MaX_Q

Chciałbym wierzyć, że sobie w tym wątku fajnie żartujecie, ale mam poważne obawy, że nie.

ocenił(a) film na 9
Piniu_

No cóż, prawda - jak wszystko, co najpiękniejsze w życiu- jest tylko dla chętnych.
Oczywiście trzeba oddzielić bzdurki i dezinformację od faktów - a te są smutniejsze, niż większość ludzi myśli.
Rzecz w tym, że niestety większość ludzi dzisiaj już nie myśli prawdziwościowo i niezależnie, tylko łyka
medialną papkę dla naiwnych, których decydenci tego świata nazywają "pożytecznymi idiotami"...
Polecam filmy Alexa Jonesa. Nawet, jeśli nie zgadzasz się ze wszystkim, co mówi, wiekszość faktów ukazywanych
w jego filmach jest wystarczająca do tego, aby każdy myślący niezależnie powiedział "NIE" dla globalnego barbarzyństwa.

MaX_Q

Tak tylko dodam, że gdyby to była prawda, to nie byłoby to to "o najpiękniejsze w życiu" :-)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
MaX_Q

macie napisy pl?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones