Melanie C

Melanie Jayne Chisholm

6,7
26 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Melanie C

Była Spicetka.

użytkownik usunięty

Teraz kontynuuje karierę solową, ale chyba już takich sukcesów jak będąc członkinią Spice Girls nie odniesie. Jej piosenka "I turn to you" nie należy do udanych posunięć.

dlaczego nie?? nieźle sobie radzi według mnie...wczoraj w sopocie była świetna:)

użytkownik usunięty
brunet

Mnie jakoś do gustu nie przypadła. Nie mogę się do niej jakoś przekonać. Może to uraz po "I turn to you".
Fakt - płytę parę miesięcy temu nagrała, reklamy w radiu i w telewizji były, no i teraz występ w Sopocie. Ale takiego rozgłosu jak wszystkie Spicetki razem wzięte to nie ma. Fakt - spory rozgłos zdobyła piosenką nagraną z Bryanem Adamsem (niestety w tej chwili nie pamiętam tytułu) potem było "I turn to you", ale to był 2000 rok. Bo przyznasz chyba, że po "I turn to you" do wiosny 2006 słuch o niej zaginął. Zresztą kto wie ile czasu od tego powrotu wiosną utrzyma się na rynku dzisiejsza muzyka jest krótko - żywotna.
Wiem, że krytycy teraz wyrażają się o niej pozytywnie, po nagraniu najnowszej płyty pojawiło się stwierdzenie, że to wokalistka rockowa moim zdaniem przesadzone - no może momentami podchodzi pod rocka, ale to raczej pop. A każdy kto słyszał "I turn to you" wie, że to nie piosenka rockowa, tylko dancowa, można rzec - prawie techniawa.
Pozdrawiam ;-)

Coz to prawda, ze moze i Melanie rozni sie od aktualnych "gwiazd" chocby na przyklad Dodzi, ale czy to zle? Na koncercie w Sopocie szczegolnie zabawny byl moment, gdy kamera zjechala na siedzaca na widowni wlasnie dode i reszte zespolu Virgin, ktorzy wydali mi sie z deczka oniesmieleni LOL, mam jej dwie plyty, "Reason" i "Beautiful Intensions", Przyznam ze "BI" z poczatku wydala mi sie nieco za spokojna, moze wrecz nudna, ale jak to czesto bywa, po "glebszym" przesluchaniu mi sie spodobala:)pozdroofka

Czego chcesz od Mel?
Jest kobietą która miała 11 swoich singli na 1 miejscu w Wielkiej Brytanii, żadnej innej śpiewającej kobiecie się to nigdy nie udało!

Radzę przesłuchać Tobie jej płyty "Northern star" "Reason" "Beautiful intentions" a zmienisz zdanie...

a w kwietniu wychodzi jej nowa płyta "This time" :D

pozdrawiam

użytkownik usunięty
bargrz4

Wyraziłem tylko swoje zdanie, przecież nie obraziłem tych, którzy ją lubią.

Jeżeli nie należy to nie wiem co należy... Dla mnie znakomita piosenka, ale nie znam jej z żadnej innej.

Szajba

Aha dodam, że wersja "teledyskowa" jest o niebo lepsza niż ta "nie teledyskowa"...

co ciekawe dla mnie ta piosenka jest MEGA, jak byłem mały to mogłem jej słuchać non stop :)

Schizofrenik_XXI_wieku

największym jej hitem jest Never be the same again.

wdsieniemiesci

jak dla mnie zdecydowanie najlepszą jej piosenką jest i zawsze będzie i turn to you

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones